zakup

Niegdyś najbogatszy Polak, przejmował akcje Ciechu w czerwcu 2014 po 31 zł, zdobywając zarazem kontrolę nad spółką. Po roku były warte 55 zł, a po trzech latach 79 zł. „Sprzedawano za tanio” – . Patrząc na giełdowe notowania i nagłą poprawę zysków firmy, można było mieć wątpliwości. kurs Ciechu dość szybko spada z poprzednich wyżyn. W ubiegłym roku zszedł o 23 proc. w dół, a w tym już o 20 proc. Dlaczego?Ja się nie znasz na czymś, to nie pisz. Przyjmując taki punkt widzenia, to mogę powiedzieć, że rok temu truskawki były po 6 zł, w tym po 4 zł, to znaczy, że przepłaciłem i odszkodowanie mi się należy. Oczywista bzdura.
Ostatni czas dla Ciechu nie jest po prostu najlepszy. Od 2017 roku zyski zaczęły spadać. W tym roku spółka proponuje nie płacić dywidendy, bo audytor zasugerował utworzenie rezerw na wszystkie operacje, które wynikały z „subiektywnych osądów” zarządu. A tych się uzbierało. , czy jak ci tam. Jak ktoś sprzeda mi auto warte 100 tys. za 50 tys. a po 10 latach te auto warte będzie kwote za którą je kupiłem to znaczy, że nie zrobiłem dobrego interesu? Te twohe płaszczenie przed platformą to juz nawet nie żenada to parodia kabaretu poprostu. Według mnie ma się dobrze korzysta z uroków życia bo swoje lata już ma i teraz czas na imprezowanie i obracanie młodych naiwnych głupich dziewczyn.
Małopolski urząd skarbowy wykrył w tym roku błędy w rozliczeniu VAT za 2013 rok. Chodzi o 30,8 mln zł niezapłaconego podatku VAT oraz o odsetki, które w lipcu wynosiły 13,9 mln zł. Urząd w Bydgoszczy   klimatyzacja do mieszkania  wykrył braki w podatku CIT za 2015 rok – razem około 25 mln zł do zapłaty z odsetkami. Jednym słowem panie redaktorze, jeżeli akcje Ciechu, powiedzmy za 5 lat będą droższe, to napisze pan, że jednak Kulczyk zapłacił za mało? Niech się pan nie ośmiesza, jak licealista. Naprawdę nie ma pan już o czym pisać?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s